OPTOKON a.s. jest wiodącym światowym producentem i dostawcą najwyższej jakości aktywnych i pasywnych komponentów światłowodowych, specjalizującym się w w pełni przetestowanych zintegrowanych sieciach danych, FTTx i taktycznych rozwiązaniach wojskowych. 

Nasze komponenty i rozwiązania można znaleźć w zastosowaniach w przedsiębiorstwach, społecznościach i siłach zbrojnych na całym świecie.

OPTOKON, firma posiadająca certyfikaty ISO 9001 i EMS ISO 14001, została założona w 1991 roku i ma siedzibę w Czechach W maju 2020 r.

OPTOKON podpisał umowę Cisco Solution Technology Integrator, co oznacza, że ​​firma jest uprawniona do „projektowania w” produktów i oprogramowania Cisco w rozwiązaniach OPTOKON.

OPTOKON jest również wybranym certyfikowanym partnerem Cisco ze specjalizacją ekspresową. Struktura zarządzania operacyjnego w Grupie

OPTOKON oparta jest na macierzowej organizacji składającej się z sześciu działów produkcyjnych, wykorzystujących najnowocześniejszą technologię i silną wiedzę techniczną do tworzenia portfolio produktów OPTOKON. Jest to połączone z regionalnie zarządzanymi obiektami OPTOKON obejmującymi oddziały firmy i punkty dystrybucyjne, zapewniając w ten sposób aktywną globalną sieć dystrybucji, aby sprostać wymaganiom klientów.
Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz