Włókna optyczne

wlokna-optyczne Jednomodowe włókno optyczne (SM)

Jednomodowe włókno optyczne 9/125 um pokryte powłoką akrylową. Włókno jest zoptymalizowane do pracy przy 1310 nm i 1550 nm.


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
wlokna-optyczne Włókno optyczne wielomodowe 50/125um 62,5/125um (M5, M6)

Włókna wielomodowe 50/125um 62,5/125um (M5, M6) pokryte powłoką akrylową. Włókno ma dobre właściwości transmisji przy 850 nm i przy 1300 nm.


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Polski Angielski

W ramach naszej witryny internetowej stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj więcej o ciasteczkach zobacz więcej.

Akceptuję ciasteczka na tej stronie.